Najaarsveiling 2017

Aanvang 13/11/2017

Kavel 601

Richtprijs: 50/100

Theophile Steinlen (1859-1923) affiche 'Cocorico' lithografische »

Kavel 602

Richtprijs: 60/90

Harrie Sterk (1913-1991) litho 'Maria met kind en duif »

Kavel 603

Richtprijs: 30/50

Marius Janssen (1885-1957) ets 'Martinitoren' ca. 1930 ? 40 x 16

Kavel 604

Richtprijs: 40/80

Bertha van Hasselt (1878-1932) litho's twee stuks ingelijst met

Kavel 605

Richtprijs: 20/40

'De Huinebedden, of Groote Steenhoopen in Drenth en Westfalen' ?

Kavel 606

Richtprijs: 100/200

Gerrit Postma (1932-2009) tekening o.i. inkt 'Abstract' ? 13 x 15

Kavel 607

Richtprijs: 70/110

Jacob Cats (1577-1660) kopergravures, drie stuks uit 'Alle de »

Kavel 608

Richtprijs: 50/100

J. Heubes olie/paneel twee stuks 'Middeleeuwse taferelen »

Kavel 609

Richtprijs: 200/300

Ges. E. Lavalade aquarel 'Joodse boekverkoper' ? 52 x 38

Kavel 610

Richtprijs: 250/450

Wim Bouwsema (geb. 1936) maroufle 'Stilleven' ? 63 x 44

Kavel 611

Richtprijs: 250/450

Ges. C. Nolem, olie/doek 'Diana' ? 113 x 200

Kavel 612

Richtprijs: 150/250

Alfred Gabali (1886-1963) olie/doek 'Zeilboot' ? 40 x 50

Kavel 613

Richtprijs: 40/60

Piet de Vries (1932-2003) ets, drie stuks 'Drachten, Hogebeitum, »

Kavel 614

Richtprijs: 80/120

Marinus Antonius Nicolaas Vreugde (1880-1957) pastel 'Stilleven

Kavel 615

Richtprijs: 20/40

Ges. H. Griffiths, litho 'Inverlochy Castle' ? 15 x 19

Kavel 616

Richtprijs: 100/200

Hollandse school olie/paneel 'Winterlandschap met twee figuren

Kavel 617

Richtprijs: 50/100

Joan Miro (1893-1983) twee stuks abstracte compositie, herk. 'A »

Kavel 618

Richtprijs: 50/100

Hein Kray (1901-1966) olie/doek 'Straatje in Menton' ? 25 x 18

Kavel 619

Richtprijs: 120/180

Pastel 'Joodse danser' ? 32 x 22

Kavel 620

Richtprijs: 250/450

Wim Bouwsema (geb. 1936) maroufle 'Bos' 43 x 39

Kavel 621

Richtprijs: 150/250

Anthony Keizer (1897-1961) olie/doek 'Landschap met boerderij ?

Kavel 622

Richtprijs: 100/200

Prent Japan

Kavel 623

Richtprijs: 50/80

Hollandse school, aquarel 'Akkrum' 1952 ? 35 x 43

Kavel 624

Richtprijs: 50/80

Gesigneerd l.o. olie/doek 'Caravan in het bos' ? 48 x 32

Kavel 625

Richtprijs: 200/400

Alan M. Hunt (geb. 1947) gouache 'Landschap met herten' 1979 ? 34

Kavel 626

Richtprijs: 240/340

Wassily Kandinsky (1866-1944) houtdruk gesigneerd in het blok »

Kavel 627

Richtprijs: 50/100

Wassily Kandinsky (1866-1944) gravure uit 'Die Kleine Welten' »

Kavel 628

Richtprijs: 50/100

Marinus Cornelis Vermeulen (1868-1941) olie/paneel 'Begijnhof' ?

Kavel 629

Richtprijs: 100/200

Prent Japan

Kavel 630

Richtprijs: 150/250

Ges. Hollander, olie/doek 'Boten in de gracht' ? 60 x 90

Kavel 631

Richtprijs: 150/250

Albert Torie (1896-1969) olie/doek 'Boerderij aan het water' ? 30

Kavel 632

Richtprijs: 100/200

Prent Japan

Kavel 633

Richtprijs: 50/80

Piet de Vries (1932-2003) ets, vier stuks 'Rottevalle, Grou, »

Kavel 634

Richtprijs: 50/100

Wim Beuning (1914-1986) litho 'De boom' 02/35 1947 ? 35 x 25

Kavel 635

Richtprijs: 40/60

E.A.S. Douglas litho 'Homewards' ? 28 x 68

Kavel 636

Richtprijs: 100/200

Hollandse school olie/paneel 'Landschap met twee figuren' ? 17,5

Kavel 637

Richtprijs: 60/90

Pablo Picasso (1881-1973) lino snede 'Drie Vrouwen' 1959, latere »

Kavel 638

Richtprijs: 80/120

Willink lithodruk 'Verstild moment' ? 56 x 66

Kavel 639

Richtprijs: 100/200

Prent Japan

Kavel 640

Richtprijs: 40/60

Wim Bouwsema (geb. 1936) lino 'Zwaan met kuikens' 1963 ? 17 x 14,

Kavel 641

Richtprijs: 50/100

Albert Torie (1896-1969) olie/paneel 'Landschap met boerderijen

Kavel 642

Richtprijs: 100/200

Prenten, twee stuks Japan

Kavel 643

Richtprijs: 40/60

Piet de Vries (1932-2003) etsen, drie stuks 'Faenhoop, Heegsân, »

Kavel 644

Richtprijs: 1200/1800

Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) olie/doek ' »

Kavel 645

Richtprijs: 80/120

Ges. George Davidson, olie/doek 'Landschap' ? 40 x 50

Kavel 646

Richtprijs: 30/50

Kaart gemeente Bierum ? 18 x 15

Kavel 647

Richtprijs: 100/200

Auguste Herbin (1882-1960) stempeldruk, in eigen beheer »

Kavel 648

Richtprijs: 50/150

Ekke Kleima (1899-1958) tekening op papier 'Boerenerf aan water