Najaarsveiling 2018

Aanvang 12/11/2018

Kavel 282b

Richtprijs: 25/45

Wandbord P Regout 19e eeuw

Kavel 283

Richtprijs: 40/60

Doosje met gesneden parelmoer gevuld met thaise munten

Kavel 284a

Richtprijs: 150/250

Mutsspelden twee stuks goud

Kavel 284b

Richtprijs: 40/80

Mantelklok, marmer ca. 1880

Kavel 285

Richtprijs: 90/130

Ringen, zeven stuks

Kavel 286a

Richtprijs: 60/90

Suikercoupe, kristal op zilveren voet met zilveren suikerlepel »

Kavel 286b

Richtprijs: 350/450

Tabaksdoos, zilver 18e eeuw met floraal drijfwerk

Kavel 287a

Richtprijs: 40/60

Theepot China blauw met twee bordjes

Kavel 287b

Richtprijs: 50/80

Stoof, gestoken

Kavel 288

Richtprijs: 450/600

Collier met art deco hanger, goud 18 krt. bezet met een briljant »

Kavel 289

Richtprijs: 60/90

Haardplaat gietijzer

Kavel 290

Richtprijs: 150/250

Servies, zilver met theepot melkkan en suikerpot