najaarsveiling 250

Aanvang 18/11/2019

Kavel 278b

Richtprijs: 600/900

Rijring, goud 18 krt. bezet met 10 prinsesgeslepen diamanten 0.05 »

Kavel 279

Richtprijs: 2900/3900

Ring, goud 18 krt. bezet met topaas en acht diamanten totaal ca. »

Kavel 280

Richtprijs: 2400/3400

Ring, witgoud bezet met vele diamanten

Kavel 281a

Richtprijs: 80/120

Hutkoffer twee stuks breed 85/100

Kavel 281b

Richtprijs: 30/50

Salontafel

Kavel 282a

Richtprijs: 30/50

Stier op marmeren voet

Kavel 282b

Richtprijs: 30/50

Boeddha, wit hoog 45

Kavel 283a

Richtprijs: 30/50

Juk, hout

Kavel 283b

Richtprijs: 20/40

Zaaibak

Kavel 284a

Richtprijs: 30/50

Tuinbeeld hoog 60

Kavel 284b

Richtprijs: 20/40

Tegels vijf stuks

Kavel 285a

Richtprijs: 80/180

Borden, vijf stuks 18e eeuw, drie keer fam. rose en twee keer

Kavel 285b

Richtprijs: 80/180

Vier kop en vier schoteltjes haantjesdecor, porselein

Kavel 286a

Richtprijs: 400/600

Brandwijnkom, zilver A. vd. Schoor Groningen 1761, in 1866 »

Kavel 286b

Richtprijs: 70/110

Sigarenkoker, leder met zilveren applicaties

Kavel 288a

Richtprijs: 900/1300

Plateauring, goud 18 krt. bezet met 38 briljanten totaal 1.25 crt »

Kavel 288b

Richtprijs: 600/900

Ring, goud 18 krt. bezet met een parel en een entourage van »

Kavel 291a

Richtprijs: 10/20

Hoge hoed

Kavel 291b

Richtprijs: 40/60

Pillendoosje zilver

Kavel 292a

Richtprijs: 30/50

Zwaan, kristal Murano

Kavel 292b

Richtprijs: 25/45

Dolfijn, kristal Murano

Kavel 293

Richtprijs: 50/150

Lakkastje hoog 29

Kavel 294a

Richtprijs: 30/50

Kapstok met wandkleed breed 120

Kavel 294b

Richtprijs: 20/40

Lepels vier stuks

Kavel 295a

Richtprijs: 150/250

Pendule, brons, vuurverguld, 1e helft 19e eeuw

Kavel 295b

Richtprijs: 60/90

Schulptuur op voet, glas, gesigneerd onder de voet

Kavel 296a

Richtprijs: 130/190

Suikerbak, zilver P. Spoelstra Sneek

Kavel 296b

Richtprijs: 80/120

Gebakschep, zilver A. Kuilenburg Schoonhoven 1878

Kavel 298a

Richtprijs: 400/600

Ring, goud 18 krt. bezet met een ovale facet geslepen blauwe »

Kavel 298b

Richtprijs: 500/800

Ring, goud 18 krt. bezet met drie marquise geslepen blauwe »